Besilaukiančios moterys rūpinasi savo ir būsimo vaikelio burnos sveikata

Nors nėščioms moterims organizuojama nemažai užsiėmimų, kurių metu mokoma, kaip pasiruošti būsimam gimdymui, rūpintis bendra savo ir vaikelio sveikata, mokymų, kurių metu būtų pasakojama, kaip rūpintis burnos sveikata yra itin nedaug. O juk tai be galo svarbi geros savijautos ir sveikatos dalis!

Atrodo, kad sveikatinimo iniciatyva “Virtualus odontologas” yra būtent tai, ko reikėjo besilaukiančioms moterims – jos aktyviai registruojasi į organizuojamus mokymus ir siekia žinių. Tikimės, kad mūsų ruošiami straipsniai paneigs mitus, kurių, susijusių su nėštumu ir burnos sveikata, yra tikrai daug bei padės pasirūpinti savo dantimis šiuo jautriu metu.

Dėkojame organizacijoms: VšĮ Vilniaus gimdymo namai, VšĮ Antakalnio poliklinika,  klinikai „Maxmeda“, kurie aktyviai jungiasi į projektą ir prisideda prie tikslo, kad sveikatinančios žinios pasiektų kuo daugiau žmonių.

Jei jūs ar jūsų organizacija taip pat nori jungtis į mokymų programą, skirtą besilaukiančioms moterims, rašykite mums el. paštu mokymai@virtualusodontologas.lt

Panašūs straipsniai
Coming Soon
Kokios temos Jus labiausiai domina?
Kokios temos Jus labiausiai domina?
Kokios temos Jus labiausiai domina?