Mažesnių lietuvos miestų neįgalieji aktyvumu lenkia didmiesčius


Nors visiems žmonėms dantų ėduonies ir kitų odontologinių ligų pagrindinės priežastys yra tos pačios, įvairios lėtinės ligos, negalia gali sudaryti sąlygas dėl kurių rizika sirgti šiomis ligomis padidėja. Dalyvaudami mūsų paruoštuose mokymuose, neįgalieji sužinos, kaip rūpintis savo burnos sveikata, tinkamai maitintis, paneigsime įvairius mitus, susijusius su odontologinėmis procedūromis. Dalyvaujantys mūsų mokymuose asmenys ne tik gaus naudingų žinių, bet ir turės galimybę pasidalinti, kokiomis temomis informacijos turėtume paruošti daugiau, kad atsakytume į visus jums kylančius klausimus!

Esame maloniai nustebinti, kad mažesniųjų Lietuvos miestų neįgaliųjų draugijos aktyvumu lenkia didmiesčiuose esančias ir pageidauja dalyvauti mūsų paruoštuose mokymuose. Ypač aktyviai dalyvauja Všį Mažeikių r. neįgaliųjų centras, Kretingos neįgaliųjų draugija bei Biržų r. neįgaliųjų bendrija, dėkojame jiems už bendradarbiavimą.

Jei jūs ar jūsų organizacija taip pat nori prisjungti į mokymų programą, skirtą asmenims su fizine negalia, rašykite mums el. paštu mokymai@virtualusodontologas.lt.

Panašūs straipsniai
Coming Soon
Kokios temos Jus labiausiai domina?
Kokios temos Jus labiausiai domina?
Kokios temos Jus labiausiai domina?