Mokytis interaktyviai ryžtasi ir senjorai

Mūsų projektas „Virtualus odontologas“ jau įsibėgėja ir rengiamuose mokymuose dalyvauti pageidauja vis daugiau vyresnių nei 60 m. žmonių. Džiaugiamės, kad senjorai yra tokie aktyvūs ir tie, kas iki šiol informacinėmis priemonėmis naudojosi ne itin daug, ryžtasi pradėti tai daryti sveikatos labui. Maloniai stebina ir senjorų vienybė – įvairios senjorų organizacijos ir jų nariai ne tik aktyviai dalyvauja sveikatinimo iniciatyvoje, bet ir ragina vieni kitus, padeda tiems, kuriems sunku pradėti naudotis kompiuteriu ir internetu. Džiaugiamės, kad mūsų projektas yra ne tik proga pagilinti sveikatos žinias, bet ir pradėti ką nors naujo.

Dėkojame šioms organizacijoms: Lietuvos pensininkų sąjungai „Bočiai“, ypač Vilniaus, Utenos, Kretingos skyriams, „Senjorų aviliui“, senjorų dienos centrui „Atgaiva“,  kurie aktyviai jungiasi į projektą ir prisideda prie tikslo, kad sveikatinančios žinios pasiektų kuo daugiau žmonių.

Jei jūs ar jūsų organizacija taip pat nori jungti į mokymų programą, skirtą asmenims virš 60 m., rašykite mums el. paštu mokymai@virtualusodontologas.lt

Panašūs straipsniai
Coming Soon
Kokios temos Jus labiausiai domina?
Kokios temos Jus labiausiai domina?
Kokios temos Jus labiausiai domina?