Visuomenė prisideda prie projekto „virtualus odontologas“ tobulinimo

Ar žinojote, kad visą „Virtualus odontologas“ esančią informaciją prieš pateikiant jums,  kruopščiai patikrina gydytojų odontologų ir mokslininkų komanda. Jie, kasdien skaitydami naujausią mokslinę literatūra ir besigilindami į visuomenės odontologinės sveikatos ir  švietimo temas, atrenka tai, kas aktualu ir svarbu įvairioms Lietuvos gyventojų grupėms.

Tam, kad mūsų sukurta informacinė svetainė būtų kuo naudingesnė, gydytojų paruoštus straipsnius skaito ir vertina skirtingo amžiaus, išsilavinimo ir poreikių visuomenės nariai: nėščiosios, senjorai, neįgalieji ir kiti. Ši, mums padedančių žmonių grupė buvo tie, kurie išrinko jiems labiausiai patinkantį svetainės pavadinimą „Virtualus odontologas“, komentavo, kaip turėtų atrodyti ir būtų valdoma jums skirta svetainė. Ačiū jiems už išsakytas pastabas, patarimus, komentarus.

Kviečiame ir jus aktyviai skaityti, sekti mus socialinėse paskyrose, užduoti jums svarbius klausimus tam, kad projektas „Virtualus odontologas“ nesustotų augęs ir tobulėjęs.

Panašūs straipsniai
Coming Soon
Kokios temos Jus labiausiai domina?
Kokios temos Jus labiausiai domina?
Kokios temos Jus labiausiai domina?