6 priežastys, kodėl apie burnos sveikatą verta mokytis interaktyviai


Ar pastebite, kad informacinės technologijos vis dažniau naudojamos ne tik darbe ar kasdieninėse situacijose, bet ir sprendžiant medicinines problemas?

Tikimės, kad ši, mūsų parengta svetainė, bus ta erdvė, kur galėsite jaustis užtikrinti, kad visa informacija yra ruošiama gydytojų, besistengiančių jums suteikti kuo daugiau žinių tam, kad išlaikytumėt dantis sveikus kuo ilgiau.

Štai kodėl verta savo sveikata rūpintis, pasitelkiant interaktyvius mokymo būdus:

1. Dantų ėduonis – liga kurios galima išvengti. Jei žinote, kaip rūpintis savo dantimis, juos galite išlaikyti iki pat senatvės. Kadangi odontologinės ligos yra daugialypės ir jas suprasti nėra paprasta, tam reikia skirti laiko ir turėti pakankamai informacijos – visa tai patogu atlikti internetiniu būdu.

2. Informacijos pasiekiamumas. Mūsų atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad žmonėms, gyvenantiems atokiose gyvenvietėse ar kaimuose neretai būna sunku pasiekti gydytoją, o kartu ir gauti su odontologinių ligų profilaktika susijusių žinių. Sveikatai palankioje internetinėje svetainėje informaciją gali lengvai prieiti žmonės nepriklausomai nuo jų gyvenamos vietose.

3. Sveikatos problemos. Mes, gydytojai, pastebime, kad neretai mūsų pacientai, turintys sveikatos problemų, atideda profilaktinius vizitus, o kartu netenka ir galimybės gydytojui užduoti su burnos priežiūra susijusius klausimus. Nesvarbu, ar jūs kenčiate nuo pakitusio kraujospūdžio problemų, ar turite negalią, dėl kurios sunku be pagalbos atvykti į gydymo įstaigą, o gal tiesiog slaugote artimąjį, domėtis burnos sveikata ir mokytis ja geriau rūpintis nuo šiol turite galimybę ir namuose bei tuo metu, kai jums patogu.

4. Informacijos kokybė. Dažnai internete galima rasti sveikatos informacijos, kuri yra nepagrįsta ar parengta ne sveikatos priežiūros profesionalų, kurie gali jums padėti geriausiai. Mūsų svetainėje visa informacija yra paruošta gydytojų odontologų bei mokslininkų, pagrįsta naujausiomis mokslo žiniomis ir klinikine praktika.

5. Aktualumas. Mūsų tikslas, kad šioje sveikatinančioje svetainėje būtų kuo daugiau naujos ir aktualios informacijos. Džiaugiamės, kad dalyvaujantys mokymuose asmenys aktyviai dalinasi savo pastebėjimais, nurodo, kokios informacijos jiems trūksta ar apie ką jie sužinoti norėtų daugiau.

6. Anonimiškumas. Kasdienėje praktikoje pastebime, kad yra nemažai žmonių, kurie nedrįsta gydytojo paklausti įvairių klausimų, susijusių su burnos priežiūra. Mūsų svetainėje galėsite drąsiai skaityti, domėtis ir užduoti jums iškylančius klausimus.

Gero skaitymo!

Panašūs straipsniai
Coming Soon
Kokios temos Jus labiausiai domina?
Kokios temos Jus labiausiai domina?
Kokios temos Jus labiausiai domina?